У МЗС розповіли, за яких умов запрацює "формула Штайнмайєра"

ГРА З ВОГНЕМ / Об этом сообщает arbitr-info.in.ua со ссылкой на СМИ.


У Міністерстві закордонних справ розповіли, за яких умов запрацює "формула Штайнмайєра". Про це сказав глава міністерства Вадим Пристайко, передає кореспондент РБК-Україна.


Він підкреслив, що сама по собі ця формула нічого не означає.

"Я хочу вам сказати, що "формула Штайнмайєра" сама по собі ще не означає нічого, поки немає двох законів: закону про проведення виборів і закону про особливий статус. Це найважливіша точка. А сама формула тільки пояснює, як вони будуть застосовуватись. Ці закони мають узгодити наше суспільство, наші депутати", — заявив Пристайко.

Міністр також зазначив, що "поки не буде зрозуміло, які лініє є, важко говорити про результат".

Нагадаємо, глава комітету парламенту з міжнародних відносин, депутат з фракції "Слуга народу" Богдан Яременко заявив, що навіть якщо Україна не визнає результати виборів на Донбасі, то стане зрозуміло, наскільки представницькою є місцева влада.
Нагадаємо, вчора у більш як 30 містах України, в тому числі у Києві на Майдані Незалежності та Центральній площі Чернівців пройшли масові акції протесту громадян проти так званої "формули Штанймаєра", яка, фактично, веде до узаконення влади бойовиків на окупованій частині Донбасу.

Джерело статті: “http://bukinfo.com.ua/show/news?lid=116398”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя