В Україну прибула помічниця держсекретаря США

Помічниця глави Держдепу США Деніз Наталі — В Україну прибула помічниця держсекретаря США
Помічниця глави Держдепу США Деніз Наталі
Керівниця Бюро Держдепу з питань конфліктів прибула, щоб поспілкуватись з українськими та міжнародними партнерами щодо конфлікту на Донбасі та підтримки ветеранів Об этом сообщает 05542online.in.ua со ссылкой на СМИ.


До України прибула керівниця Бюро Державного департаменту США з питань конфліктів і стабілізації ситуацій та помічниця глави Держдепу Деніз Наталі.


Про це йдеться в повідомленні посольства США в Україні.


«Ми раді вітати в Києві очільницю Бюро Держдепартаменту з питань конфліктів і стабілізації ситуацій Деніз Наталі, яка прибула, щоб поспілкуватись з українськими та міжнародними партнерами щодо конфлікту на Донбасі та підтримки ветеранів», — йдеться у повідомленні.


Зокрема, вона розпочала свій візит до Києва з відвідання Майдану Незалежності і вшанування пам’яті героїв Небесної сотні, які «пожертвували своїм життям на підтримку євроатлантичного шляху України».
(2/2) Очільниця Бюро Держдепартаменту з питань конфліктів і стабілізації ситуацій @CSOAsstSec Деніз Наталі розпочала свій візит до Києва, відвідавши Майдан і вшануваши пам’ять Небесної Сотні, яка пожертвувала своїм життям на підтримку євроатлантичного шляху України. pic.twitter.com/POMh7dcS90

— U.S. Embassy Kyiv (@USEmbassyKyiv) 3 октября 2019 г.
Раніше повідомлялося, що помічниця держсекретаря США з конфліктів та операцій щодо стабілізації Деніз Наталі відвідає польські Варшаву і Краків і столицю України Київ у період з 30 вересня по 5 жовтня.


Джерело статті: “http://glavcom.ua/news/v-ukrajinu-pribula-pomichnicya-derzhsekretarya-ssha-629983.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя